Kombinlerinizde Maskülen Bir Hava Yaratacak Parçalar

Özellikle de son zamanların kadın modasında maskülen esintiler sıklıkla kullanılmaya başlandı. Kadınların iş hayatına ve aktif yaşama dahil olmalarıyla birlikte kadın gücünü ve zarafeti birleştiren bu moda akımı kadınlar güçlendikçe popüler hale gelmeye başladı. Üstelik sadece iş yaşamında değil, her yerde kullanabileceğiniz bu tarz; gücünüzü, özgüveninizi ve enerjinizi ortaya çıkaracak ve tüm gözlerin sizin üzerinizde olmasını sağlayacak. Üstelik bu sizi daha az feminen göstermeyecek, aksine feminen ve maskülen enerjilerinizi dengelediği için çok daha göz alıcı bir görüntü yaratacak! Daha sade, daha minimal yapısından ötürü çok kolay bir şekilde kombinlenebilen ve çok kolay bir şekilde her ortama uyum sağlayabilen maskülen  esintili kombinler yeni favoriniz olacak! Gardırobunuzda daha maskülen kıyafetlerin olmasını, daha güçlü ve daha özgüvenli kombinler yapmayı istiyorsanız maskülen parçaları stilinize kazandırın!

Farklı Ceket Modelleriyle Maskülen Görünümler

Maskülen bir tarz deyince herkesin aklına gelen ilk parça olmazsa olmaz ceket modelleridir. Doğru bir ceket seçimi kombininizin enerjisini tamamen değiştirebilir. Seçeceğiniz ceketin rengi, dokusu, maskülen hatları ve şıklığı eril-dişil enerji dengenizi oluşturacak ve size özgüvenli ve güçlü bir duruş katacaktır. Bu ceketlerden akla ilk gelen ve maskülen tarzın olmazsa olmazlarından birisi olan blazer ceketler olsa da okul ceketi, deri ceket, kot ceket gibi birçok seçenek maskülen tarz için mevcuttur. Bu ceketlerle yapacağınız kombinler size dozunda bir maskülenlik kazandıracak ve hem feminen hem de maskülen enerjiniz dengelenerek çok daha çekici ve güçlü bir görünüm elde edeceksiniz.

Kot Ceketler, Okul Ceketleri, Deri Ceketler Ve Blazer Ceketler 

Blazer ceketler iş görüşmesi ve resmi makamlarda sıklıkla kullanılıyorlar ve her ne kadar da buralarla özdeşleştirilse de günlük hayatta ve özel davetlerde de çok rahat bir şekilde kullanabileceğiniz bir seçenektir. Blazer ceketinizin siyah, gri veya başka bir koyu renkte olması sizin resmi, maskülen ve güçlü görünmenizi artıracaktır. Bunun yanı sıra biraz daha feminen bir görüntü istiyorsanız eğer koyu renklerin yanı sıra daha açık veya renkli bir blazer ceket size oldukça yakışacaktır. Hatlarınızı ortaya çıkaran ancak keskin hatlarıyla da karakteristik ve maskülen bir duruş yansıtan blazer ceketinize kombinleyeceğiniz şık bir gömlek veya tişört ve harika estetiklere sahip sade feminen takılar size bambaşka bir tarz katacaktır. Gömleğinizin veya tişörtünüzün blazer ceketle uyumlu bir renk olması yapacağınız kombinin şıklığını etkileyen çok önemli bir faktördür. Maskülen giyim deyince akla gelen ilk ceket türü blazer ceket olsa da kot ceketler de size oldukça uyumlu bir maskülenlik katacak tercihler arasındadır. Özellikle blazer ceket kadar resmi olmayan ve daha çok gündelik hayatta kullanabileceğiniz kot ceketler maskülenliğin yanı sıra size oldukça dinamik bir hava katacaktır. Gün içerisinde arkadaşlarınızla buluşmak, biraz gezip tozmak veya gece yürüyüşlerine çıkmak için şık bir tişörtün üzerine giyeceğiniz bir kot ceket size sadece rahat bir kombin olarak kalmaz, aynı zamanda tarz sahibi birisi olduğunuzu da vurgular. Kot ceket veya blazer cekete göre daha asi bir tarzınız varsa deri ceketler tam size göre! Gömlekle, bluzla, crop-topla ya da klasik tişörtle giyebileceğiniz deri ceketler özellikle de gecelerin asi ve sert kadınları için birebir! Klasik bir deri ceket tercih edebileceğiniz gibi kruvaze deri ceket gibi daha çok detaya sahip bir deri ceket de tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda deri ceket rengini kırmızı ya da gül kurusu gibi daha sıcak renklerde tercih ederek daha çekici kombinler yapabilirsiniz. Maskülen bir tarzın yanı sıra daha genç, daha rahat ve daha enerjik bir tarz oluşturmak istiyorsanız okul ceketlerini de değerlendirebilir, lise yıllarına dönüş yapabilirsiniz.

Resmi Ve Maskülen Bir Tarz İçin Klasik Takımlar

Özellikle resmi davetler, iş hayatı ve daha resmi olmak istediğiniz her ortam için gardırobunuzda bulunduracağınız maskülen kombinler sizi kombin yapma zahmetinden kurtaracaktır. Kumaş bir pantolonun üstüne giyeceğiniz klasik bir gömlek size kolayca kombinlenebilen minimalist ve maskülen bir kombin seçeneği olacaktır. Altına giyeceğiniz klasik bir topuklu ayakkabı, gümüş bir kolye ve üstüne tercih edebileceğiniz blazer ceketle basit ve harika bir seçenek olacaktır. Kumaş pantolon yerine tercih edebileceğiniz ceketinizle uyumlu bir kalem etek kumaş pantolona göre daha hafif maskülenlikte bir görüntü katarken resmiyetinizi ve güçlü tarzınızı bozmayacaktır.

İddialı Jean Pantolonlar: Asi Ve Maskülen!

Gündelik hayatta, resmi olmayan buluşmalarda ya da gece kulüplerinde rahatlıkla tercih edebileceğiniz bol yırtıklı ve taşlanmış jean pantolonlar cazibenizi ön plana çıkarırken size hırçın ve maskülen bir hava verir. Oversize veya slimfit tercih edebileceğiniz dizleri yırtık jean pantolon iddialı ve hırçın bir tarz arayanlar için birebir. Deri ceketinizi, kot ceketinizi veya okul ceketinizi kolaylıkla kombinleyebileceğiniz bu pantolonlar oversize tişört, sneaker, crop-top veya klasik bir gömlekle de kombinlenebilir. Yırtık detaylara sahip jean pantolonunuzu bandana, boncuklu bir kolye ya da deri kemer gibi aksesuarlarla da tarzınızı kişiselleştirebilirsiniz.

Sıra Dışı Bir Görünüm İçin Feminen Tarafınızla Zıtlık Yaratın!

Maskülen kombinler yapmak sizin feminenliğinizi düşürecek ve çekiciliğinizi azaltacak diye endişelenmemelisiniz. Aksine yapacağınız maskülen temalı bir kombin siyah bir gölün üzerindeki beyaz bir kuğu gibi feminen yönlerinizin daha çok dikkat çekmesini sağlayarak size apayrı bir cazibe katacaktır. Bu kombinlerin yanına ekleyeceğiniz yüksek pozitif enerjiniz ve güzel bir gülümseme görünümünüzü güçlendirecek ve size uyumlu ama sıra dışı bir tarz oluşturacaktır. Feminen tarafınızı maskülen kombinlerle süsleyerek oluşturacağınız zıtlıklarla sıra dışı bir görünüm elde edin!

Anasayfa
Hesabım
0
Sepetim
Ürün Ara