Büyük Beden Giyimde Spor Günlerine Özel Kombin Önerileri

Spor yapmak hem sağlığımız, hem mutluluğumuz hem de görünüşümüz açısından oldukça faydalı bir aktivitedir. Spor yaparken salgıladığımız hormonlar bizi daha enerjik, daha mutlu ve daha fit hissettirir; aynı zamanda da fazlalıklarımızdan kurtularak daha sağlıklı ve daha şık hissederiz. Tabii spor yapmak aynı zamanda sosyal bir aktivitedir, dışarıda ya da spor salonunda yapacağımız sportif aktiviteler ile aynı zamanda sosyalleşerek keyifli vakitler geçiririz. Spor hem fiziksel hem de sosyal bir aktivite olunca da kendimizi şık ve rahat hissetmek isteriz. Şıklığın ve rahatlığın genelde birbirine zıt kavramlar olarak düşünülmesi aynı anda her ikisine de sahip olunamayacağı anlamına gelmez. İşte spor günlerinde giyebileceğiniz hem şık hem de rahat birbirinden farklı kombin önerileri:

Herkesin Favorisi Oversize Hoodie Modelleri

Oversize hoodieler şüphesiz ki her spor gününün kurtarıcısıdır. Özellikle serin havalarda spor yapılırken çokça tercih edilen hoodieler rahatlığı, kolayca kombinlenebilir olması, şıklığı ve çok fazla çeşidinin olmasından ötürü kesinlikle önerdiğimiz parçalardan birisi. Yumuşak ve rahat yapısından ötürü spor yaparken hareketleriniz daha özgür ve daha esnek olacaktır, aynı zamanda geniş kesimlerinden ötürü her tip vücuda ve bedene uyum sağlayacaktır.  Renk renk, çeşit çeşit hoodielerinizi sadece sporda değil, aynı zamanda gündelik hayatta ve evde de giymeyi tercih edebilirsiniz. Bu şekilde hem rahat hissedip hem de şıklığınızdan ödün vermeyeceksiniz!

Hoodielerle Birlikte Kombinleyebileceğiniz Esnek Tayt Ve Şortlar

Spor yaparken üst bedeninizin rahat olması gerektiği gibi alt bedeninizin de rahat olması gerekir, böylelikle spor hareketlerini kolayca ve özgürce yapabilirsiniz. Bunun için biçilmez kaftan olan şortlar ve taytlar ise sizi hem rahat olmanızı sağlayıp hem de şık gösterecek parçalardan biri. Hoodieler ile kolayca kombinlenebilen taytlar esnek yapısıyla sizin özgürce spor yapabilmenize olanak sağlarken vücudunuzu saran yapısıyla vücut hatlarınızı ve göz alıcı güzelliğinizi ortaya çıkaracaktır. Hoodienizle aynı renk bir tayt tercih edebilirsiniz, ya da açık renk hoodienize daha koyu, koyu renk hoodienize daha açık renk bir tayt kombini yaparak renk uyumu sağlayabilirsiniz. Hem soğuk hem de sıcak havalarda kullanabileceğiniz ince ve kalın taytlar sayesinde bugün ne giysem diye düşünmekten kurtulabilirsiniz. Özellikle siyah ve gri tonlu taytlar hemen hemen her parçaya kombinlenebilirliğinden ötürü gardırobunuzda mutlaka bir adet siyah, bir adet gri ve bir adet füme tayt bulundurmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Hoodielerinizin altına aynı zamanda spor bir şort da tercih edebilirsiniz. Genellikle daha sıcak havalarda tercih edilen bu parça, size hareket özgürlüğü sağladığı gibi aynı zamanda iddialı yapısıyla size farklı bir tarz katacaktır. Benzer şekilde gri ve siyah tonlarındaki, tayt tipi vücudunuzu saran şortlar sporda kullanabileceğiniz  son derece konforlu ve kullanışlı bir seçim olacaktır. 

Bol Ve Ferah Tişörtler Spor Günlerinin Vazgeçilmezi

Spor yaparken daha hafif ve pratik bir parça istiyorsanız ve aynı zamanda da şıklığınızdan ödün vermemek istiyorsanız bol ve ferah bir tişört tam da sizin içindir. Eğer rahatlığınız kadar stilinize de önem veriyorsanız şık bir tişört spor günleriniz için kurtarıcı bir parçadır. Pilates, yoga veya kardiyo gibi yüksek yoğunluklu egzersizlerde size hareket özgürlüğü sağladığı gibi aynı zamanda da vücudunuzun serin ve ferah kalmasını sağlar. Özellikle de havanın sıcak olduğu günlerde pamuklu bir tişört gününüzü kurtarmanızı sağlayabilir. Bunun yanı sıra konu tişörtse çok fazla renk ve seçeneğin olması size istediğiniz kombini kolayca yapabilme imkânı tanır. Aynı zamanda ince yapısı ve boyutunun küçük olmasından ötürü bir el çantasına bile sığabilir, böylelikle spordan sonra giymek için ya da yedek olarak yanınızda kolaylıkla bir tişört taşıyabilirsiniz.

Çeşit Çeşit Eşofman Takımları

Spor denilince akla en çok gelen parçalardan birisi şüphesiz ki eşofman takımlarıdır. Renkli veya renksiz, desenli veya desensiz çokça seçeneği olan eşofman takımları mutlaka spor çantanızda bulunması gereken parçalardan birisidir. Eşofman takımları hem takım olarak kullanılabilen, hem de ayrı ayrı kombinleyebileceğiniz benzersiz kıyafetlerdir. Sadece birkaç eşofman takımı ile oldukça fazla sayıda kombin yapabileceğiniz gibi hoodie, tişört, tayt, crop top gibi parçalarla da oldukça uyumlu olduğu için bunlarla da kombinleyebilirsiniz. Hava durumuna veya spor yaptığınız mekâna göre ince ya da kalın, iç kısmı astarlı eşofman takımları seçebilirsiniz, bu sizi hem rahat hissettirecek hem de spor sırasında artan vücut sıcaklığınızı düşürerek terlemenizi azaltacaktır. Ya da paraşüt bezinden, su geçirmez modelleri tercih ederek her mevsimde kullanabilirsiniz. Birden fazla seçeneği ve rahat yapısıyla eşofman takımları her spor severin gardırobunda bulunması gerekenlerden…

Spor Yaparken De Şık Olabilirsiniz!

Spor günlerinde yapabileceğiniz söz konusu kombinleri kendi tarzınıza uygun farklı parçalarla da bir arada kullanabilir, kendinizden bir şeyler katabilirsiniz. İsterseniz bu kombinlerinizi sporda sizi rahatsız etmeyecek aksesuarlarla da süsleyip spor gününüzü renklendirerek hem motivasyonunuzu artırabilir, hem de şıklığınıza şıklık katabilirsiniz. Unutmayın ki spor keyif alarak yapılan eşsiz bir aktivitedir ve bu aktiviteden alacağınız keyif hem motivasyonunuzu yükselterek sporun verimini artıracaktır hem de stres seviyenizi düşürerek sizin daha genç ve daha dinamik kalmanıza yardımcı olacaktır. Öyleyse ne yapıyoruz? Birbirinden şık spor kombinlerimizden birini yapıp, kulağımızda sevdiğimiz bir müzikle doğruca spora gidiyoruz!

Anasayfa
Hesabım
0
Sepetim
Ürün Ara