Deri Pantolon ve Deri Tayt Nasıl Kombinlenir?

Deri pantolonlar ve deri taytlar her sezon olduğu gibi bu sezonun da öne çıkan trendlerinden birisi. Bu iddialı parçalar güçlü görüntüleri ve sağladıkları eforsuz şıklıkla öne çıksa da kombinlemek o kadar kolay olmayabiliyor. İster iş yerinde, ister akşam eğlencelerinde, ister günlük bir etkinlikte deri pantolon veya deri tayt modellerini giymek isteyin, küçük ipuçları ve kombin önerileri ile en etkileyici ve günlerinize en uygun kombinleri siz de oluşturabilirsiniz! Eşsiz stilinizin deri pantolon modelleri ve deri tayt modelleri ile kombin yaparken ihtiyaç duyacağı tek şey biraz ilham!

Deri Pantolon Modelleri ile Nasıl Kombin Yapılır?

Öncelikle deri pantolon ile yaptığınız kombinlerin iyi görünebilmesi için pantolonların kalıbı ve rengine dikkat etmelisiniz. İdeal olarak seçeceğiniz deri pantolon modeli sıkı yapıda fakat rahat ve esnek olmalıdır. Ayrıca, deri pantolonlar tek başına fazla iddialı parçalar olduğu için fazla hareketli detaylardan da uzak durmak isteyebilirsiniz. Renk olarak, siyah en klasik ve güvenilir seçenektir, ancak kahverengi, bordo veya lacivert gibi diğer tonlarla da denemeler yapabilirsiniz. Seçtiğiniz pantolon kalıbının ve kesiminin bedeninize uygun olduğuna emin olduktan sonra kombinlemeye başlayabilirsiniz. 

Deri Pantolon Nasıl Kombinlenir?

Eğer deri pantolon modelleri ile kombin yapmaya alışkın değilseniz, deri pantolon ile kombin yapmak sizin için biraz zorlayıcı olabilir. Deri pantolon ile büyük beden kombinler yaparak şık görünmek istiyorsanız, birkaç noktaya dikkat etmeniz gerekecek. Mevsime ve duruma göre deri pantolonlarınızı farklı parçalar ile kombinleyebilirsiniz. Örneğin, casual bir görünüm için bir basic t-shirt, oversize bir sweatshirt ya da spor bir ceket tercih edebilirsiniz. Daha gösterişli ve şık bir görünüm için bluz, blazer ceket ya da trençkot tercih edebilirsiniz. Deri pantolonunuzla giyeceğiniz ayakkabılar da kıyafetinizin genel havasında büyük fark yaratabilir. Günlük bir görünüm için spor ayakkabı, babet ya da bilekte bot giyebilirsiniz. Daha gösterişli bir görünüm için topuklu ayakkabılar, makosen ayakkabılar veya diz boyu çizmeler de tercih edebilirsiniz.

Deri Tayt Nasıl Kombinlenir?

Deri tayt modelleri deri pantolon modellerine göre kimileri tarafından daha çok tercih edilirken kimileri kombin yapmayı daha zor bulur. Fakat nasıl yapacağınızı bildiğiniz zaman deri tayt ile kombin yapmak da deri pantolon kadar kolaydır. Deri tayt modellerinde deri pantolon gibi modeller arasından seçim yapamayacağınız için aslında kombin yapmak kolaylaşır. Deri taytınız ile kombin yaparken dilediğiniz her parçayı bu kombinde kullanabilirsiniz. Tek dikkat etmeniz gereken şey zaten iddialı olan bir parçayı yine iddialı başka bir parça ile boğmamaya çalışmak olmalı. Kullanacağınız parçalar kontrastlı parçalar olabilir; örneğin deri taytınızı spor bir ceket veya salaş bir sweatshirt ile kombinleyebilirsiniz. Fakat bu kombini yaparken denge sağlamaya çalışın. Sweatshirt giyiyorsanız, spor ayakkabı yerine spor-şık bir bot modeli tercih edebilirsiniz.

Deri Pantolon ve Deri Tayt Ne ile Kombinlenir?

Büyük beden deri pantolon modelleri ve büyük beden deri taytınızı günlük kombinlerinize ve şık kombinlerinize dahil etmek istiyor, fakat kombin oluşturmada zorlanıyorsanız ilk ihtiyacınız olan şey özgüven olacak. Deri parçalar iddialı görünümler yarattığı için yaptığınız kombin sizi alışmadığınız bir stile taşıyor olabilir. Bunun için içinde kendinizi iyi hissettiğiniz, rahat parçaları kombininize dahil etmeye çalışın. Örneğin, kendinize en çok yakıştırdığınız renkte, en sevdiğiniz kurtarıcı sweatshirt modelini bulup deri taytınızın üzerine giyin. Altına da kendinizi her giydiğinizde çok iyi hissettiğiniz siyah botlarınızı giyin. İşte, harika bir deri tayt kombinine sahipsiniz!

Anasayfa
Hesabım
0
Sepetim
Ürün Ara