Büyük Bedene İlham Veren 5 Blogger

Stiliniz sizi yansıtan en büyük aynadır. Binlerce üründen tarzınıza ve bedeninize uygun olanını seçmek her zaman kolay olmayabilir. Büyük beden algılarının yıkıldığı günümüzde ise artık tarz oluşturmak yeterince kolay ve zevkli!

Siz de bir büyük beden iseniz ve kimi zaman kombin yapmakta veya parça seçmekte zorlanıyorsanız hatta denemeden ‘Bu parça bende iyi durmaz ki’ diyorsanız ön yargılarınızı kırmanın tam zamanı! Büyük beden giyim günden günden zenginleşiyor. Öyle ki moda kapaklarında büyük beden manken görmek de artık çok yaygın. 

Plus size giyiyorsanız güvenilir bir yerden alışveriş yapmanız gereklidir. Doğru ölçünüzü bulmada, kumaş seçiminde ve çeşitli model sunmada ModaXLarge size en iyi hizmeti sunmak için elinden geleni yapıyor.

Söz konusu moda olduğunda herhangi bir bedende fikir almak genellikle çok kolay oluyor, sosyal medyadan reklam panolarına büyük beden olmayan ‘influencerlar, ünlüler veya bloggerlar’ bizlere ilham kaynağı olmakta yetiyor da artıyor. Bunun aksine siz büyük bedende böyle ilham bulamıyorum ve ne giyeceğimi seçmekte ve kombin yapmakta artık zorlanıyorum diyorsanız işte bu yazımızda sizi yerli yabancı 5 blogger ile tanıştıracağız. Bu bloggerların ortak özelliği bedenleriyle barışık olmaları ve diledikleri tarzı diledikleri mekanda kullanabilmeleri, yani tam da sizin eksikliğini hissettiğiniz şey olabilir!

Her şeyden önce unutmamalıyız ki büyük beden olmak normal bir şey, fakat bununla başa çıkmakta zorlanıyorsanız Bedeninizle Barışmanın Yolları adlı yazımıza bakabilirsiniz

  1. En Popüler Plus Size Moda İkonu Gabi Fresh

Plus size modasının en popüler isimlerinden biri olan Gabi, Instagram’da 900 binden fazla takipçisine ilham oluyor. Kendi koleksiyonları olan moda ikonu büyük beden kadınlar için tam anlamıyla ilham verici! Sosyal medya hesabı söz konusu olduğunda ise sizi sınırların dışına çıkmaya zorlarken özgüveninizin artmasını sağlayan tarzı ve yüzünden eksik etmediği gülümsemesiyle tek başına size ilham kaynağı olmaya yeter. Koleksiyonları arasında yüzme mayosu dahi bulunan Gabi Fresh sizi büyük bedende stil sahibi olmak için moda dünyasına davet ediyor.

2. Klasik Tarz Plus Size Nadia Aboulhosn

Sıra bir diğer popüler büyük beden moda ikonunda: Nadia Aboulhosn. 33 yaşında olan genç model aynı zamanda  Boohoo adlı markada plus size kıyafet tasarımcısı, ilham kaynağını işine dönüştüren bu model sizin de dolabınıza ışık tutmaya geliyor. Daha çok klasik tarzda giyinen Nadia tasarım kıyafetlerinde ise renklerin gücünden yararlanıyor. Özellikle maxi elbiseler modelin favorileri arasında! Siz de fikir almak için Nadia’nın Instagram hesabında gezinebilir veya linki verilen markanın tasarımlarına göz atabilirsiniz.

3. Cesur ve Özgün Plus Size Stėphanie Zwicky

Şimdi ise daha mütevazi sayılarda takipçileri olan büyük beden modellere geçiyoruz. Stėphanie Zwicky plus size orta yaşlı Fransız bir model ve Instagram sayfası ile birçok insana ilham oluyor. Saydığımız ikonların yanı sıra özel hayatını, gezdiği yerleri ve doğayı da paylaşmayı seven model takipçileriyle daha samimi bir sosyal medya hesabı oluşturmuş diyebiliriz.

4. Mütevazı Tarzı ile Mia

Alman plus size moda ikonu Mia, 30’ların başında bir anne ve büyük beden kadınlara ilham oluyor. In Fat Style adıyla kurduğu web sitesinde modadan beslenmeye, annelikten güzelliğe birçok konu yer alıyor. Yazdığı bloglar ve stil önerileri ile birçok kadına daha fikir vermeyi bekliyor. Kullandığı görselleri de tamamen kendine ait, bu da bir büyük beden olarak ne kadar özgüvenli olduğunu gösteriyor. Diğer ikonlara kıyasla daha sıcak hissettiren Mia, sayfasına göz atınca size ve hayatınıza bir şeyler katabilir.

5. Büyük Beden Türk İkon Vildan Kılıç

Gelelim yerli bir büyük beden moda ikonuna: Vildan Kılıç. Instagram sayfası ile takipçilerine ilham kaynağı olan bir diğer modeli, kültürümüz uyumluluğu açısından da çok faydalı olabileceğinden takip etmenizi öneririz.

Kıyafet seçemediğinizde veya kombin yapamadığınızda yanınızda olacak 5 ünlü büyük beden giyim ikonunu sizinle paylaştık, saydıklarımız yanında elbette daha birçok influencer veya blogger bulabilirsiniz. Gerisi sizin hayal gücünüze kalmış! Giyinirken en önemli noktanın ayna karşısında vücudunuzla barışmak ve stilinizi her bedende sergileyebileceğinizi hatırlamak olduğunu aklınızdan çıkarmayın ve özgüvenle stilinizi yaratın.

Anasayfa
Hesabım
0
Sepetim
Ürün Ara