Plus Size Giyimde Taze ve Enerjik Bahar Stilleri

Kendimizi bahar sezonu için hazırlarken yeni trendler, moda dergileri, yeni ünlü stilleriyle kararsızlıklar içinde savruluyoruz. Yeni sezon, yeni heyecanlar demek olsa da bazen korkutucu bir başlangıç olabiliyor. Sürekli değişen moda trendlerinin arasında kaybolup yeni bir stil benimsemek, ısınan havaların enerjisine ayak uydurmak her zaman çok da kolay olmuyor. Özellikle büyük beden giyim alanında son zamanlarda artış değişim gösteren trendlerin arasında özgün bir bahar stili yaratmak oldukça zorlu bir süreç. Bunun için bahar aylarında stilinizi tazelemek için birkaç ipucu taze başlangıç serüvenininizi kolaylaştırabilir. İşte yeni bahar stiliniz için birbirinden basit ve etkili birkaç ipucu!

Cesaretli Adımlarla Büyük Beden Giyim Trendleri

Yeni sezona enerjik ve iddialı bir giriş yapmak için sadece istemek yeterli olmayabiliyor. Bunun için istemenin yanında biraz da cesarete ihtiyacınız olacak. Stil değişikliğinizde ve yeni sezonu karşılamanızda cesur adımlar atmak size en şık ve en trend görünümleri kazandıracak. Yeni bahar-yaz sezonunda yeni kıyafetler denemek, iddialı adımlar atmak size enerjik bir bahar başlangıcı yaşatacak! 

Renklerle ve Desenlerle Eğlenmeye Başla

Bahar gelirken yapacağınız stil değişikliklerinde kararsızsanız, başvurabileceğiniz en risksiz yöntem renkler ve desenlere kendinizi bırakmaktır. Desenler ve renkleri stilinizde etkileyici şekilde kullanmak riskli olabilir. Fakat biraz risk almadan çarpıcı bir stile sahip olmak da kolay değil. Neyi nasıl yapacağınızı bildiğiniz zaman ise stilinizi baştan yaratmak sizin için keyifli bir oyuna dönüşebilir. Büyük beden kadın giyim alanına bu sezon da enerjik desenler ve renkler hakim. Büyük beden giyimde tercih edebileceğiniz en doğru desenleri öğrendikten sonra, bütün sokaklar enerjinizle dolup taşacak!

Detayların Gücünü Kullan

Bahar aylarında da stilinizin farkını ortaya çıkarmanın ve kişiliğinizi yansıtmanın en etkili yollarından birisi detaylardır. Herkesin rengarenk ve enerjik giyindiği bu sıcak günlerde farkınızı ortaya koymak istiyorsanız kişiliğinizi vurgulayan detaylara yer vermelisiniz. Bu detay seçeceğiniz herhangi bir aksesuar, ayakkabı, çanta olabilir.  Eğer kendinize ait etkileyici bir bahar stiliniz olsun istiyorsanız kişiliğinizi yansıtan etkileyici cesur detaylarla stilinizi özelleştirip özgünleştirebilirsiniz. 

Seni Korkutan Parçalarla Barış

Büyük beden giyim alanında fazla seçeneğin bulunmamasıyla şimdiye kadar bize çizilen sınırların içerisinde stil yaratma devri bitmeye başlıyor. Aradığımız birçok parçaya daha kolay erişebiliyoruz. Bu da bize şimdiye kadar denemeye cesaret edemediğimiz birçok stili deneme şansı sunuyor. Yeni sezona giriş yaparken stil değişikliğine gitmek isteyen kadınlar için büyük fırsatlar sunan büyük beden giyim alanında farklılık yaratmak artık giderek kolaylaşıyor. Bu farklılıklar biraz sınırlarınızı zorlamak anlamına gelebilir, fakat yeni sezona taptaze bir başlangıç yapmak biraz cesaret gerektiriyor. Yeni stil arayışınızda fazla iddialı olmak istemiyorsanız, şimdiye kadar giymeye cesaret edemediğiniz tek bir parçayla başlayabilirsiniz. Tabii ki deneyeceğiniz yeni parça çok iddialı bir parça olmak zorunda değil. Örneğin, büyük beden bluz modelleri arasında şimdiye kadar denemediğiniz farklı bir kesim veya desen denemek kadar basit bir değişiklik bile yapabilirsiniz.

Büyük Beden Giyimdeki En Büyük Hata: Bol Kıyafetler Ardına Saklanma

Plus size kadınları yıllardır özgün ve özel bir stile sahip olmaktan alıkoyan en büyük yanılgı, sürekli geniş, bol kıyafetler tercih etmenin doğru olduğu yanılgısı. Topluma yerleşmiş olan beden algısı tabuları yüzünden kadınlar stillerini belli beden tabloları içerisinde yaşatmaya çalışıyorlar. Bu düşüncenin yıkılması için öncelikle her bedenin özel ve güzel olduğunu, stil sahibi olmanın beden tablolarına sığmadığını öğrenmemiz ve öğretmemiz gerekiyor. Bu sezon da kendi stilini yansıtarak güzelliğin ve şıklığın bedenden bağımsız olduğunu herkese kanıtlayabilirsin! Plus size giyim alanında giderek çeşitlenen kıyafet seçenekleriyle kendi stilini yaratmak her zamankinden daha kolay. Kolay bir başlangıç olarak yeni sezona farklı stillerde büyük beden pantolon modelleri deneyerek girebilirsin! 

Büyük Beden Giyimde Stillere Bahar Temizliği

Bahar aylarının gelişi ve havaların ısınmasıyla aklımıza gelen ilk şeylerden birisi derin bahar temizlikleri oluyor. Evimizde yaptığımız temizlikler, değişimlerle yeni mevsime hazırlanıyoruz. Fakat bahar temizliği denince aklımıza yalnızca evimiz değil, stilimiz ve gardırobumuz da gelmeli. Yeni bir mevsim, yeni bir sezona girerken stilinizde yapacağınız değişiklikler yaşayacağınız taze başlangıç hissini renklendirecektir. 

İmza Parçanı Güncelle

Hepimizin ne giyeceğimize karar veremediğimiz günlerde kurtarıcımız olan, çoğu kombinimizin temeli olan parçalar vardır. Bu gibi parçalar çoğumuzun imza giysisi haline gelmiştir. Fakat yeni sezona girerken bu imza giysinizde değişiklik yapmak iyi bir fikir olabilir. Yeni mevsimle yeni bir sen olmak istiyorsan yapabileceğin en kolay şeylerden birisi budur. İmza giysin iddialı veya özel bir parça olmak zorunda değil. Son derece günlük, sıradan bir parçayı kendi stiline uydurarak birçok farklı kombinde kullanabilirsin. Sıradaki imza parça arayışında risksiz bir yol seçip birçok farklı çeşidi ve modeli olan büyük beden t-shirt modelleri arasından kendine uygun olanı tercih edip yeni kurtarıcı parçan ilan edebilirsin.

Gardırobuna Sezonun Trend Ürünlerden Eklemeler Yap

Yeni sezon başlangıçlarında yeni stiller denemenin en güvenli yollarından birisi trendleri takip edip, trend olan ürünlerden gardırobunuza eklemeler yapmaktır. Bu sezonun plus size giyim trendlerine göz atıp kendi stilinize uygun olduğunu düşündüğünüz parçalara yer açabilirsiniz. Elbette her moda trendi her stile uyum sağlamayabilir, fakat siz de trend parçalar içinden kendi stilinize uyarlayabileceğinizi düşündüğünüz parçalara bir şans verebilirsiniz. Örneğin son yılların en trend görünüşlerinden olan eşofman kombinleri için büyük beden eşofman modellerine günlük kombinlerinizde yer açabilirsiniz. 

Baharın Renklerini Üzerinizde Taşıyın

2022 bahar-yaz sezonunun gelişini hepimiz heyecan ve neşeyle bekliyoruz. Sıcak havalar, rengarenk ve enerjik sokaklar, içimizde dolup taşan bahar sevinci hayatımızın her köşesine yansıyor. Bahar aylarına asıl enerjisini kazanacak olansa her bedenin aradığı stili bulması, kendi özelliğini ve güzelliğini özgürce yaşatabilmesi olacak. Yeni sezonda da baharın gelişiyle stilinizi tazelemek, kendi renklerinizi bahar reklerine karıştırmak, en trend görünüşleri kendi stilinizle özelleştirmek birkaç küçük ipucu sayesinde artık herkes için daha kolay! 

Anasayfa
Hesabım
0
Sepetim
Ürün Ara